Skip navigation.
Home

koceri's blog

K.E.C.I. - jdeme dál

Tak zkončili prázdniny a náročný čas počátku školního roku a nám konečně vyšel čas sednout a napsat několik řádek o tom kam jdeme a chcem jít dále. V září zkončila naše služba skrze misijní organizaci OM-ČR a my s Boží pomocí hledáme Jeho vůli pro náš život a pro Jeho službu skrze nás...

...více se dočtete v nových K.E.C.I.ech ZDE(PDF-741kB) a máte-li teď před koncem roku o dlouhých večerech trošku času tak se nám, prosíme ozvěte - kontakty na nás se nemění a jsou stále tady :)
Mnoho toho co jsme prožívali jsme nafotili tak se odvažte dívat do galerie obrázků jak tady , tak na gallery.vyjekr.net.

Pěkný Pokojný konec roku 2007 a hojnost Jeho darů pro celý rok 2008... :)

Kočeři <))))><

K.E.C.I. po vánocích

Tak jsme teď po vánocích Jižní Polokoule, které jsme slavili 24.6. a po dokončeném školním roce měli teď trošku času a napsali jsme další K.E.C.I.. Díky všem kdo nás čtou :)

Tak čtěte ZDE (PDF-320kB) a máte-li v těch i vy trošku času tak nám pište, volejte, skajpujte, mailujte - kontakty na nás jsou aktualizovány a jsou stále tady :)

Mějte se v létě moc moc požehnaně...    :)      Kočeři <))))><

K.E.C.I. skoro po roce

Dnešní den je pro nás a pro naši službu docela zlomový dnes v 13:26, po dlouhém čase modliteb a hledání zkončila jedna část našeho života, něco, v čem jsme stáli 7 let. A abyste se to mohli dočíst (protože v tom stojíte s námi) a zároveň, abyste měli v ruce naše další K.E.C.I. sedli jsme večer k počítači a vše jsme napsali.

Tak čtěte ZDE (PDF-261kB) a pište, volejte, skajpujte, mailujte - kontakty na nás jsou tady :) moc se těšíme.

Mějte se požehnaně ..... Kočeři

 

imagiNations'06 - šestý týden

Dokončili jsme i denníček našeho šestého, posledního celého, týdne semináře pro vedoucí mladeží v Marlette, MI. imagiNations'06. Můžete si jej přečíst ve formátu PDF zde(6) .

A obrázky k tomuto týdnu naleznete v naší galerii, přesněji tady a obrázky z WildFire jsou tady.

imagiNations'06 - pátý týden

Dokončili jsme denníček našeho pátého týdne semináře pro vedoucí mladeží v Marlette, MI. Můžete si jej přečíst ve formátu PDF zde(5) .

V tomto týdnu, jak se dočtete v denníčku, jsme hodně tvořili. Krom jiného se tam píše o tom, že jsme zkoušeli snít s otevřenýma očima nad papírem na téma víra. Nechceme vás o naše denní snění připravit a tak si je můžete přečíst zde (Máťa) a zde (Michal).

A obrázky k tomuto týdnu naleznete v naší galerii, přesněji tady.

imagiNations'06 - pátý a šestý týden / zatím není/

Denník z našeho pátého a šestého týdne semináře pro vedoucí mladeží imagiNations zatím nemáme dokončený v publikovatelné formě. Nebojte pracujeme na tom :) a bude...

Dnes 1.11. večer Marlettského času (brzy ráno 2.11. času v ČR) se vracíme domů. Děkujeme všem, kdo nám psali, chatovali s námi, e-mailovali, SMSkovali atp ... bylo super vědět, že nejsme za oceánem sami, že jste s námi. Největší dík patří Pánu a jeho přítomnosti, kterou jsme i díky vašim modlitbám mohli prožívat o to intenzivněji. Za vaše modlitby patří veeeelkýýýý dík...bez těch by to nešlo :)

Vše jsme stále dokumentovali a fotili a všechny fotky průběžně ukládali do galerie, každý týden zvlášť do dalšího albumu. Takže koukejte... je toho tolik :) ... chvalte Pána, protože je dobrý a jeho milostrdenství je věčné....

imagiNations'06 - třetí a čtvrtý týden

Průběh našeho třetího a čtvrtého týdne semináře pro vedoucí mladeží v Marlette, MI ve formátu PDF si můžete stáhnout zde(3) a zde(4) .

Vše stále dokumentujeme a fotíme a fotíme a všechny fotky průběžně ukládáme do galerie, každý týden zvlášť do dalšího albumu. Takže, zůstaňte s námi, modlete se za nás, chvalte Ježíše a také pište :) pište :) pište :)

imagiNations'06 - druhý tyden

Průběh našeho druhého týdne semináře pro vedoucí mladeží v Marlette, MI ve formátu PDF si můžete stáhnout zde .

Vše stále dokumentujeme a fotíme a všechny fotky průběžně ukládáme do galerie, každý týden zvlášť do dalšího albumu. Takže, zůstaňte s námi, modlete se za nás, chvalte Ježíše a také pište :) pište :) pište :)

imagiNations'06 - prvni tyden

Zpravy z prvniho tydne treningu pro vedouci mladezi v Marlette, MI ve formatu PDF si muzete stahnout zde .

Dalsi piseme :) Ale vse dokumentujeme a fotime a vsechny fotky ukladame do galerie, kazdy tyden zvlast do dalsiho albumu. Takze, zustante s nami a piste :) piste :) piste :)

(smutna zprava, SMSky nam tady nefunguji - Marlette ma spatne pokryti sygnalem)

Jarní K.E.C.I.

Tak dnes jsme měli prima modlitební "procházku" na kolech. Objížděli jsme České Budějovice na kole a modlili se za město a za spásu lidí (nejen) v Jižních čechách. Město krásně voní kvetoucím šeříkem a jinými květy - jaro existuje :-)
No, a hned po "procházce" jsou tu pro vás jarní K.E.C.I., tedy oni jsou i zimní, ale zimy bylo dosti, že?
Možná se ptáte: ,,Proč K.E.C.I. až teď? Co jste, u všech všudy, celou tu dobu začátku zimy dělali? Nezmrzli jste?"
Odpovědi na tyto a možná i další otázky, nebo jen tak prostě K.E.C.I. o nás, najdete ZDE (PDF-514kB).


Mějte se požehnaně dobře..... Kočeři

 

Podzimní K.E.C.I. o létě

Tak dnes je volný den, den studenstva a boje za svobodu a u nás v Č.Budějovicích začal padat první sníh. Bylo pro nás potěšením nenechat se unést pošmournem za okny, ale popřemýšlet o létě a začátku podzimu a o dobrých Božích věcech které jsme prožili, dát to vše dohromady a připravit pro vás Podzimní K.E.C.I.

Stahujte ZDE ve formátu PDF (548kB).

Rozhodně se nezapomeňte podívat i do galerie a na gallery.vyjekr.net, kde vše co prožíváme dokumentujeme obrazem.

Budeme moc rádi, když se nám ozvete :-). Všechny možné kontakty na nás najdete tady.


Dík za podporu..... Kočeři

 

K.E.C.I. na konci TeenStreet

Tak a je po TeenStreet-CE 2005 v České Republice. Chcete vědět jaké to bylo? Chcete vědět jak jsme prožili posledních čtvrt roku? Modlíte se za nás a nevíte za co konkrétně se modlit? Rádi byste o nás něco věděli?
 

ČTĚTE červencové K.E.C.I.!


Stahujte ZDE ve formátu PDF.

Zvukový záznam TeenStreet-CE 2005 najdete tady a galerii obrázků tu zase tady.

Předvelikonoční Modlitební dopis - březen

Během našeho pobytu v Mosbachu, na přípravném setkání TeenStreet se nám podařilo vyšetřit trošku času a tak jsme mohli napstat náše první K.E.C.I. v tištěné formě.

Březnové K.E.C.I. jsou stažení ve formátu PDF zde.

XML feed